Sparkling Weekend: WIJ ZIJN LIVE!

Sparkling Weekend WebshopAl eerder berichtten wij over onze nieuwe Sparkling weekend champagne-actie, maar donderdag 5 november hebben wij eindelijk de officiële aftrap gehad van onze actie bij de Rotary Enschede-Zuid. Het heeft wat voeten in de aarde gehad, maar: wij zijn live!

Vanaf nu zijn de door ons met zorg geselecteerde en in ‘la douce France’ opgehaalde champagnes voor relaties van onze club via onze website te bestellen. Ook is het mogelijk om champagneglazen, al dan niet bedrukt met uw eigen logo, bij te bestellen. De bestellingen worden door onze leden nog voor de feestdagen afgeleverd. Met de opbrengst van deze actie steunen wij de Voedselbank Midden Twente die met onze bijdrage gezinnen zal ondersteunen die het financieel minder hebben.

De voorraad champagnes is echter beperkt, dus wees er snel bij!